Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: Modules
tr: Modüller

en: Region
tr: Bölge

en: Paths
tr: Yollar

en: Block
tr: Blok

en: Blocks
tr: Bloklar

en: No blocks in this region
tr: Bu bölgeye atanmış blok yok
