Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Actions
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: none
vi: không có

en: edit
vi: sửa

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Region
vi: Vùng

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Block
vi: Khối

en: Blocks
vi: Khối

en: No blocks in this region
vi: Không có khối nội dung nào trong vùng miền này.
