Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Block
ast: Bloque
