Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Modules
be: Модулі

en: Region
be: Рэгіён

en: Paths
be: Шляхі

en: Block
be: Блок

en: Blocks
be: Блокі

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў
