Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད
