Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: edit
cy: golygu

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Block
cy: Bloc

en: Blocks
cy: Blociau

en: No blocks in this region
cy: Dim blociau yn y rhanbarth yma.
