Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
