Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: edit
eo: redakti

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: Block
eo: Bloko

en: Blocks
eo: Blokoj

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono
