Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: edit
fi: muokkaa

en: Modules
fi: Moduulit

en: Region
fi: Alue

en: Paths
fi: Polut

en: Block
fi: Lohko

en: Blocks
fi: Lohkot

en: No blocks in this region
fi: Tällä alueella ei ole lohkoja
