Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: edit
fil: wastuhin

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Block
fil: Tipak

en: Blocks
fil: Mga tipak
