Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: none
fr: aucun(e)

en: edit
fr: modifier

en: Region
fr: Région

en: Paths
fr: Chemins

en: Block
fr: Bloc

en: Blocks
fr: Blocs

en: No blocks in this region
fr: Aucun bloc dans cette région
