Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Modules
hu: Modulok

en: Region
hu: Régió

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Block
hu: Blokk

en: Blocks
hu: Blokkok

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.
