Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Disabled
it: Disattivato

en: Weight
it: Peso

en: none
it: nessuno

en: edit
it: modifica

en: Modules
it: Moduli

en: Region
it: Regione

en: Paths
it: Percorsi

en: Block
it: Blocco

en: Blocks
it: Blocchi

en: No blocks in this region
it: Nessun blocco in questa regione
