Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Block
kk: Блок

en: Blocks
kk: Блоктар

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ
