Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: Block
km: ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ
