Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: edit
lv: labot

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: Block
lv: Bloks

en: Blocks
lv: Bloki

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.
