Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
