Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Paths
mn: Замууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Blocks
mn: Хавтангууд
