Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Block
mr: भाग
