Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်
