Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ
