Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: edit
pl: edytuj

en: Modules
pl: Moduły

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Block
pl: Blok

en: Blocks
pl: Bloki

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie
