Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Disabled
pt: Desativado

en: Weight
pt: Peso

en: none
pt: nenhum

en: edit
pt: editar

en: Modules
pt: Módulos

en: Region
pt: Região

en: Paths
pt: Endereços

en: Block
pt: Bloco

en: Blocks
pt: Blocos

en: No blocks in this region
pt: Não há nenhum bloco nesta região
