Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Disabled
ru: Отключено

en: Weight
ru: Вес

en: none
ru: нет

en: edit
ru: изменить

en: Modules
ru: Модули

en: Region
ru: Область

en: Paths
ru: Пути

en: Block
ru: Блок

en: Blocks
ru: Блоки

en: No blocks in this region
ru: В данной области блоки отсутствуют
