Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Modules
sk: Moduly

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Paths
sk: Cesty

en: Block
sk: Blok

en: Blocks
sk: Bloky

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti
