Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Modules
sq: Modulët

en: Region
sq: Sektori

en: Block
sq: Bllokuar

en: Blocks
sq: Blloqet

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor
