Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Region
sr: Регион

en: Block
sr: Блок
