Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: edit
sv: redigera

en: Modules
sv: Moduler

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Blocks
sv: Block

en: No blocks in this region
sv: Inga block i denna region
