Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Block
ta: கட்டம்
