Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: edit
te: మార్చు

en: Region
te: ప్రాంతం
