Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Blocks
ug: تارماق رايون
