Node-level Blocks (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: Modules
uk: Модулі

en: Region
uk: Область

en: Paths
uk: Шляхи

en: Block
uk: Блок

en: Blocks
uk: Блоки

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні
