Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Disabled
ar: معطل

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Modules
ar: الوحدات

en: Region
ar: المنطقة

en: Paths
ar: مسارات

en: Block
ar: الصندوق

en: Blocks
ar: الصناديق

en: No blocks in this region
ar: لا صناديق في هذه المنطقة
