Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Modules
bs: Moduli

en: Block
bs: Blok

en: Blocks
bs: Blokovi

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu
