Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Region
eu: Atal

en: Block
eu: Blokea

en: Blocks
eu: Blokeak

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan
