Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Modules
gl: Módulos

en: Region
gl: Área

en: Paths
gl: Rutas

en: Block
gl: Bloque

en: Blocks
gl: Bloques

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión
