Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી
