Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Disabled
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: none
ja: なし

en: edit
ja: 編集

en: Modules
ja: モジュール

en: Region
ja: リージョン

en: Paths
ja: パス

en: Block
ja: ブロック

en: Blocks
ja: ブロック

en: No blocks in this region
ja: このリージョンにブロックはありません
