Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: edit
jv: sunting

en: Modules
jv: Modul

en: Block
jv: Blok

en: Blocks
jv: Blok

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki
