Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Block
ku: بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.
