Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Actions
mk: Акции

en: edit
mk: промени

en: Modules
mk: Модули

en: Blocks
mk: Блокови
