Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Modules
os: Модултæ
