Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: edit
ro: modifică

en: Modules
ro: Module

en: Region
ro: Regiune

en: Block
ro: Bloc

en: Blocks
ro: Blocuri

en: No blocks in this region
ro: Nu sunt blocuri în această regiune
