Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: edit
sl: uredi

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Block
sl: Blok

en: Blocks
sl: Bloki

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov
