Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Blocks
ur: بلاکس

en: No blocks in this region
ur: اس علاقے میں کوئی بلاکس موجود نہیں
