Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Block
bn: ব্লক
