Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: none
de: keine

en: edit
de: Bearbeiten

en: Modules
de: Module

en: Paths
de: Pfade

en: Blocks
de: Blöcke

en: No blocks in this region
de: Keine Blöcke in dieser Region
