Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Modules
el: Μονάδες

en: Region
el: Περιοχή

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Block
el: Μπλοκ

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: No blocks in this region
el: Δεν υπάρχουν μπλοκ σε αυτή την περιοχή
