Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: edit
et: muuda

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Paths
et: Asukohad

en: Block
et: Plokk

en: Blocks
et: Plokid

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke
