Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: delete
is: strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Weight
is: Vekt

en: none
is: eingin

en: edit
is: broyt

en: Modules
is: Mótul

en: Region
is: Øki

en: Block
is: Blokkur

en: Blocks
is: Blokkar

en: No blocks in this region
is: Eingir blokkar í hesum øki
